Radio Arad

Program

  • joi, 25 august 2016

    00:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    01:00 Ghilea Show (R)

    02:00 Cortina (R)

    04:00 Emisiune minoritati (R)

    04:30 Emisiune minoritati

    05:00 Mă întorc cu drag acasă (R)

    06:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    07:00 Prin holde (R)

    08:00 Music News

    08:30 Box Office

    09:00 Povestea lui Robert (R)

    09:10 Araton (R)

    10:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    11:00 Ghilea -Show (R)

    12:00 Punctul pe I (R)

    13:00 Nivelul superior (R)

    14:00 Prin holde (R)

    15:00 Mic TV (R)

    17:00 Ghilea- Show (R)

    18:00 Jurnal TV Arad (LIVE)

    18:30 Pulsul zilei - talk-show (LIVE)

    19:00 Povestea lui Robert

    19:10 În prim plan (LIVE)

    20:00 Ameno (LIVE)

    21:00 Ghilea Show (LIVE)

    22:00 Glasul tribunei

    23:00 Câte-n lună și în stele (R)

  • vineri, 26 august 2016

    00:00 Jurnal TV Arad (R)

    00:30 Pulsul zilei (R)

    01:00 Ghilea Show (R)

    02:00 Povestea lui Robert (R)

    02:10 În prim plan (R)

    03:00 Armonii de portativ (R)

    05:00 Glasul tribunei (R)

    06:00 Jurnal TV Arad (R)

    06:30 Pulsul zilei (R)

    07:00 Pescuit fără frontiere (R)

    07:30 Gătind cu Marcela (R)

    08:00 Cafeneaua culturală (R)

    09:00 Minorități

    09:30 Minorități

    10:00 Jurnal TV Arad (R)

    10:30 Pulsul Zilei (R)

    11:00 Ghilea Show (R)

    12:00 Ameno (R)

    13:00 Glasul tribunei (R)

    14:00 Cafeneaua culturală (R)

    15:00 În prim plan (R)

    15:50 Povestea lui Robert

    16:00 Box Office (R)

    16:30 Gătind cu Marcela

    17:00 Ghilea Show (R)

    18:00 Jurnal TV Arad

    18:30 Pulsul zilei (LIVE)

    19:00 Povestea lui Robert

    19:10 Araton (LIVE)

    20:00 Nivelul superior (LIVE)

    21:00 Ghilea Show (LIVE)

    22:00 Film (R)

  • sâmbătă, 27 august 2016

    00:00 Jurnal TV Arad

    00:30 Pulsul zilei (R)

    01:00 Ghilea Show (R)

    02:00 Povestea lui Robert (R)

    02:10 Araton (R)

    03:00 Mic TV (R)

    05:00 Nivelul superior

    06:00 Jurnal TV Arad (R)

    06:30 Pulsul zilei (R)

    07:00 Fir întins (R)

    07:30 Gătind cu Marcela (R)

    08:00 Ghid de stil (R)

    08:30 Music News (R)

    09:00 Cafeneaua culturală (R)

    10:00 Jurnal TV Arad (R)

    10:30 Pulsul zilei (R)

    11:00 Ghilea Show (R)

    12:00 Nivelul superior (R)

    13:00 Perspective eterne (R)

    14:00 Sub zodia mamei (R)

    15:00 Araton (R)

    15:50 Povestea lui Robert (R)

    16:00 Music News (R)

    16:30 Gătind cu Marcela (R)

    17:00 Ghilea Show (R)

    18:00 Jurnal TV Arad (LIVE)

    18:30 Pulsul zilei (LIVE)

    19:00 Povestea lui Robert

    19:10 Araton

    20:00 Linia de dialog (LIVE)

    21:00 Ghilea Show (LIVE)

    22:00 Cortina

  • duminică, 28 august 2016

    00:00 Jurnal TV Arad (R)

    00:30 Pulsul zilei (R)

    01:00 Ghilea Show (R)

    02:00 Povestea lui Robert (R)

    02:10 Araton (R)

    03:00 Cortina (R)

    05:00 Linia de dialog (R)

    06:00 Jurnal TV Arad (R)

    06:30 Pulsul zilei (R)

    07:00 Cortina (R)

    09:00 Ghid de stil (R)

    09:30 Prietenie necondiționată (R)

    10:00 Jurnal TV Arad (R)

    10:30 Pulsul zilei

    11:00 Ghilea Show (R)

    12:00 Linia de dialog (R)

    13:00 Cortina (R)

    15:00 Araton (R)

    15:50 Povestea lui Robert

    16:00 Prietenie necondiționată (R)

    16:30 Pescuit fără frontiere(R)

    17:00 Ghilea Show

    18:00 Jurnal TV Arad (LIVE)

    18:30 Pulsul zilei (LIVE)

    19:00 Povestea lui Robert (R)

    19:10 Araton (LIVE)

    20:00 Câte-n lună și în stele

    21:00 Ghilea Show (LIVE)

    22:00 Armonii pe portativ

  • luni, 29 august 2016

    00:00 Jurnal TV Arad

    00:30 Pulsul zilei (R)

    01:00 Ghilea Show (R)

    02:00 Povestea lui Robert

    02:10 Araton (R)

    03:00 Armonii pe portativ (R)

    05:00 Câte-n lună și în stele (R)

    06:00 Jurnal TV Arad

    06:30 Pulsul zilei (R)

    07:00 Armonii pe portativ (R)

    09:00 Gătind cu Marcela (R)

    9:30 Gătind cu Marcela (R)

    10:00 Jurnal TV Arad (R)

    10:30 Pulsul zilei (R)

    11:00 Ghilea Show (R)

    12:00 Câte-n lună și în stele (R)

    13:00 Armonii pe portativ (R)

    15:00 Araton (R)

    15:50 Povestea lui Robert (R)

    16:00 Ghid de stil (R)

    16:30 Fir întins (R)

    17:00 Ghilea Show (R)

    18:00 Jurnal TV Arad (LIVE)

    18:30 Pulsul zilei (LIVE)

    19:00 Povestea lui Robert

    19:10 Araton (LIVE)

    20:00 Perspective eterne

    21:00 Ghilea Show (LIVE)

    22:00 Punctul pe I (LIVE)

    23:00 Nivelul superior (R)

  • marți, 30 august 2016

    00:00 Jurnal TV Arad(R)

    00:30 Pulsul Zilei (R)

    01:00 Ghilea Show

    02:00 Povestea lui Robert (R)

    02:10 Araton (R)

    03:00 Medalion muzical

    05:00 Punctul pe I (R)

    06:00 Jurnal TV Arad (R)

    06:30 Pulsul zilei (R)

    07:00 Medalion muzical (R)

    09:00 De drag sau de voie buna

    10:00 Jurnal TV Arad (R)

    10:30 Pulsul zilei (R)

    11:00 Minorități

    11:30 Minorități

    12:00 Gătind cu Marcela

    12:30 Film documentar

    13:00 Mic TV (R)

    15:00 Perspective eterne (R)

    16:00 Gătind cu Marcela

    16:30 Pescuit fără frontiere

    17:00 Box Office

    17:30 Music News

    18:00 Retrospectiva Săptămânii

    19:00 Prin holde

    20:00 Medalion muzical

    21:00 Ghid de stil

    21:30 Prietenie necondiționată

    22:00 Cafeneaua culturală

    23:00 Medalion muzical

  • miercuri, 31 august 2016

    00:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    01:00 Medalion muzical

    06:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    07:00 Perspective eterne (R)

    08:00 Minoritati

    08:30 Minoritati

    09:00 Mă întorc cu drag acasă (R)

    10:00 Prin holde (R)

    11:00 Ghid de stil (R)

    11:30 Film documentar

    12:00 Mic TV

    14:00 Medalion muzical

    15:00 De drag și voie bună

    16:00 Gătind cu Marcela

    16:30 Fir întins

    17:00 Sub zodia mamei

    18:00 Retrospectiva Săptămânii (R)

    19:00 Mă întorc cu drag acasă

    20:00 De drag și voie bună

    22:00 Film românesc

Diana Maris


Luni – Duminică • Ora 18:00, 00:00

ghilea


Luni – Vineri • Ora 21:00