gatind_marcela


Luni – Dumincă • Ora 19:00

in primplan


Luni • Ora 20:00

00:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

01:00 Ghilea Show (R) -

02:00 Cortina (R) -

04:00 Emisiune minoritati (R) -

04:30 Emisiune minoritati -

05:00 Mă întorc cu drag acasă (R) -

06:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

07:00 Prin holde (R) -

08:00 Music News -

08:30 Box Office -

09:00 Povestea lui Robert (R) -

09:10 Araton (R) -

10:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

11:00 Ghilea -Show (R) -

12:00 Punctul pe I (R) -

13:00 Nivelul superior (R) -

14:00 Prin holde (R) -

15:00 Mic TV (R) -

17:00 Ghilea- Show (R) -

18:00 Jurnal TV Arad (LIVE) -

18:30 Pulsul zilei - talk-show (LIVE) -

19:00 Povestea lui Robert -

19:10 În prim plan (LIVE) -

20:00 Ameno (LIVE) -

21:00 Ghilea Show (LIVE) -

22:00 Glasul tribunei -

23:00 Câte-n lună și în stele (R) -

00:00 Jurnal TV Arad (R) -

00:30 Pulsul zilei (R) -

01:00 Ghilea Show (R) -

02:00 Povestea lui Robert (R) -

02:10 În prim plan (R) -

03:00 Armonii de portativ (R) -

05:00 Glasul tribunei (R) -

06:00 Jurnal TV Arad (R) -

06:30 Pulsul zilei (R) -

07:00 Pescuit fără frontiere (R) -

07:30 Gătind cu Marcela (R) -

08:00 Cafeneaua culturală (R) -

09:00 Minorități -

09:30 Minorități -

10:00 Jurnal TV Arad (R) -

10:30 Pulsul Zilei (R) -

11:00 Ghilea Show (R) -

12:00 Ameno (R) -

13:00 Glasul tribunei (R) -

14:00 Cafeneaua culturală (R) -

15:00 În prim plan (R) -

15:50 Povestea lui Robert -

16:00 Box Office (R) -

16:30 Gătind cu Marcela -

17:00 Ghilea Show (R) -

18:00 Jurnal TV Arad -

18:30 Pulsul zilei (LIVE) -

19:00 Povestea lui Robert -

19:10 Araton (LIVE) -

20:00 Nivelul superior (LIVE) -

21:00 Ghilea Show (LIVE) -

22:00 Film (R) -

00:00 Jurnal TV Arad -

00:30 Pulsul zilei (R) -

01:00 Ghilea Show (R) -

02:00 Povestea lui Robert (R) -

02:10 Araton (R) -

03:00 Mic TV (R) -

05:00 Nivelul superior -

06:00 Jurnal TV Arad (R) -

06:30 Pulsul zilei (R) -

07:00 Fir întins (R) -

07:30 Gătind cu Marcela (R) -

08:00 Ghid de stil (R) -

08:30 Music News (R) -

09:00 Cafeneaua culturală (R) -

10:00 Jurnal TV Arad (R) -

10:30 Pulsul zilei (R) -

11:00 Ghilea Show (R) -

12:00 Nivelul superior (R) -

13:00 Perspective eterne (R) -

14:00 Sub zodia mamei (R) -

15:00 Araton (R) -

15:50 Povestea lui Robert (R) -

16:00 Music News (R) -

16:30 Gătind cu Marcela (R) -

17:00 Ghilea Show (R) -

18:00 Jurnal TV Arad (LIVE) -

18:30 Pulsul zilei (LIVE) -

19:00 Povestea lui Robert -

19:10 Araton -

20:00 Linia de dialog (LIVE) -

21:00 Ghilea Show (LIVE) -

22:00 Cortina -

00:00 Jurnal TV Arad (R) -

00:30 Pulsul zilei (R) -

01:00 Ghilea Show (R) -

02:00 Povestea lui Robert (R) -

02:10 Araton (R) -

03:00 Cortina (R) -

05:00 Linia de dialog (R) -

06:00 Jurnal TV Arad (R) -

06:30 Pulsul zilei (R) -

07:00 Cortina (R) -

09:00 Ghid de stil (R) -

09:30 Prietenie necondiționată (R) -

10:00 Jurnal TV Arad (R) -

10:30 Pulsul zilei -

11:00 Ghilea Show (R) -

12:00 Linia de dialog (R) -

13:00 Cortina (R) -

15:00 Araton (R) -

15:50 Povestea lui Robert -

16:00 Prietenie necondiționată (R) -

16:30 Pescuit fără frontiere(R) -

17:00 Ghilea Show -

18:00 Jurnal TV Arad (LIVE) -

18:30 Pulsul zilei (LIVE) -

19:00 Povestea lui Robert (R) -

19:10 Araton (LIVE) -

20:00 Câte-n lună și în stele -

21:00 Ghilea Show (LIVE) -

22:00 Armonii pe portativ -

00:00 Jurnal TV Arad -

00:30 Pulsul zilei (R) -

01:00 Ghilea Show (R) -

02:00 Povestea lui Robert -

02:10 Araton (R) -

03:00 Armonii pe portativ (R) -

05:00 Câte-n lună și în stele (R) -

06:00 Jurnal TV Arad -

06:30 Pulsul zilei (R) -

07:00 Armonii pe portativ (R) -

09:00 Gătind cu Marcela (R) -

9:30 Gătind cu Marcela (R) -

10:00 Jurnal TV Arad (R) -

10:30 Pulsul zilei (R) -

11:00 Ghilea Show (R) -

12:00 Câte-n lună și în stele (R) -

13:00 Armonii pe portativ (R) -

15:00 Araton (R) -

15:50 Povestea lui Robert (R) -

16:00 Ghid de stil (R) -

16:30 Fir întins (R) -

17:00 Ghilea Show (R) -

18:00 Jurnal TV Arad (LIVE) -

18:30 Pulsul zilei (LIVE) -

19:00 Povestea lui Robert -

19:10 Araton (LIVE) -

20:00 Perspective eterne -

21:00 Ghilea Show (LIVE) -

22:00 Punctul pe I (LIVE) -

23:00 Nivelul superior (R) -

00:00 Jurnal TV Arad(R) -

00:30 Pulsul Zilei (R) -

01:00 Ghilea Show -

02:00 Povestea lui Robert (R) -

02:10 Araton (R) -

03:00 Medalion muzical -

05:00 Punctul pe I (R) -

06:00 Jurnal TV Arad (R) -

06:30 Pulsul zilei (R) -

07:00 Medalion muzical (R) -

09:00 De drag sau de voie buna -

10:00 Jurnal TV Arad (R) -

10:30 Pulsul zilei (R) -

11:00 Minorități -

11:30 Minorități -

12:00 Gătind cu Marcela -

12:30 Film documentar -

13:00 Mic TV (R) -

15:00 Perspective eterne (R) -

16:00 Gătind cu Marcela -

16:30 Pescuit fără frontiere -

17:00 Box Office -

17:30 Music News -

18:00 Retrospectiva Săptămânii -

19:00 Prin holde -

20:00 Medalion muzical -

21:00 Ghid de stil -

21:30 Prietenie necondiționată -

22:00 Cafeneaua culturală -

23:00 Medalion muzical -

00:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

01:00 Medalion muzical -

06:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

07:00 Perspective eterne (R) -

08:00 Minoritati -

08:30 Minoritati -

09:00 Mă întorc cu drag acasă (R) -

10:00 Prin holde (R) -

11:00 Ghid de stil (R) -

11:30 Film documentar -

12:00 Mic TV -

14:00 Medalion muzical -

15:00 De drag și voie bună -

16:00 Gătind cu Marcela -

16:30 Fir întins -

17:00 Sub zodia mamei -

18:00 Retrospectiva Săptămânii (R) -

19:00 Mă întorc cu drag acasă -

20:00 De drag și voie bună -

22:00 Film românesc -